1. PyroCollection

Zažili ste už "horúcu lásku"? Či už áno alebo nie, spoločnosť PyroCollection sa o jednu postará svojou pyrotechnickou šou, ktorú budete mať možnosť pozorovať už v piatok 24.8. Títo chlapci z Bardejova nie sú na našom festivale žiadnym nováčikom a bojovať o víťazstvo budú už po tretíkrát. Prijmite pozvanie na šou hneď v prvý deň festivalu o 21.hodine!

Venujú sa predovšetkým realizácii profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych efektov. V oboch oblastiach firma plne využíva poznatky zo samotnej technológie výroby ohňostrojných výrobkov, modernej výpočtovej techniky a showdesignu tak, aby svojim klientom pripravila originálnu show. Prísnym a náročným výberom používaných pyrotechnických výrobkov od renomovaných výrobcov firma zaručuje požadovanú euro kvalitu a bezpečnosť celého odpálenia produkcie. Využitím moderného softvéru na tvorbu simulácie a choreografie ohňostrojov, poskytuje precízne umiestnenie ohňostrojných efektov na oblohe v pozadí hudobného podkladu ohňostroja alebo inej efektovej produkcie. Taktiež je jediným výrobcom papierových ohňostrojov na Slovensku a v celej strednej Európe.

2. Weko-plus

Našich poľských susedov zastúpi spoločnosť, ktorá sa výrobe pyrotechniky venuje už 25 rokov, pyrotechnické služby poskytuje na najvyššej technickej úrovni, navyše nedávno vyhrala 1. miesto na prestížnom ohňovom a vodnom pyrotechnickom festivale v meste Nysa. Prioritou spoločnosti WEKO-PLUS je poskytnutie pozitívnych pocitov a nezabudnuteľných dojmov, tak sa presvedčte samy v sobotu 25.8. o 21:00 na ich šou "Magic of Fire / Kúzlo ohňa"!

Na základe svojich dlhoročných skúseností s použitím najnovších technologických riešení poskytujú pyrotechnické služby na najvyššej európskej úrovni. Ohňostroje realizujú v mnohých poľských mestách na rôznych eventoch pre firmy, inštitúcie ale aj pre súkromné osoby na svadby či oslavy. Veľakrát odpaľovali svoje ohňostroje z netradičných miest ako napríklad z vodnej hladiny, z vysokých konštrukcií či z lyžiarskych zjazdoviek. Ich hlavnou prioritou je snaha vytvoriť pozitívne pocity a poskytnúť nezabudnuteľné dojmy z ich pyrotechnických šou.

3. Tarra Pyrotechnik

Spoločnosť s 25-ročnou tradíciou v realizovaní ohňostrojov a tiež vlastného festivalu ohňostrojov v Hlučíne, spoločnosť, ktorej rukopis je inšpirovaný európskou scénou po posledných troch ročníkoch, snáď ani nemusíme predstavovať. TARRA PYROTECHNIK pre nás aj tento rok pripravila úplne novú šou - "Cirkus". Príďte sa na toto šialenstvo pozrieť v posledný deň nášho festivalu, v nedeľu 26.8.o 21.hodine!

Spoločnosť s 25 ročnou tradíciou v realizovaní ohňostrojov a vlastného festivalu ohňostrojov v Hlučíne, predajom zábavnej pyrotechniky a v posledných rokov aj predajom párty tovaru má sídlo v Ludgeřovicích. Choreografia a rukopis je inšpirovaný európskou scénou.

Zažite 3 festivaly na jednom mieste

Hudobný festival
Festival ohňostrojov
Gurmánsky festival

Generálny partner

Pomáhame